small isc logo

Chuiko Institute of Surface Chemistry

National Academy of Sciences of Ukraine
(official site)

Новини

Звернення Президії НАН України до науковців Академії

  

 Звернення Президії НАН України до науковців Академії

 

 

 

Шановні колеги!

 

Нині Україна переживає найтяжчі часи за всю історію своєї незалежності – лиху годину війни. 24 лютого Російська Федерація розпочала варварську, нічим не спровоковану повномасштабну війну проти України.

 

За три тижні масованих артилерійських та ракетних обстрілів знищена соціальна та критична інфраструктура, логістичні сполучення, зруйновані сотні міст і селищ по всій Україні, деякі населенні пункти просто стерті з обличчя землі. Гинуть мирні жителі, серед яких ні в чому не винні діти.

 

Використовуючи заборонені міжнародним гуманітарним правом способи ведення війни, російські окупанти тримають у повній блокаді – без їжі, води, світла, газу, тепла, зв'язку – тисячі мирних жителів. Тижнями люди змушені ховатися у підвалах та бомбосховищах. А коли хапаються за останній шанс на евакуацію гуманітарними коридорами – ризикують загинути під шквальним вогнем, відкритим російськими нелюдами.

 

Велика шана нашим захисниками – кращі сини України, не шкодуючи себе, демонструють неабияку мужність, силу і патріотизм, боронять нашу рідну землю від навали загарбників. Добровольці сил територіальної оборони підтримують порядок, патрулюють населенні пункти. У важкі для нашої країни часи тисячі людей – волонтерів об’єдналися для того, щоб допомогти нашим військовослужбовцям, медикам, тим, хто був змушений втікати від російських обстрілів.

 

Весь цивілізований світ підтримав Україну у протистоянні російській агресії і різко засудив напад Росії на Україну. Від самого початку безпрецедентної агресії Російської Федерації проти незалежної України  Національна академія наук України отримала десятки листів від іноземних та міжнародних наукових організацій із засудженням дій російської армії та словами моральної підтримки й солідарності з усім народом України та його науковою спільнотою. Підтримуючи боротьбу українського народу проти вторгнення російських військ, низка міжнародних організацій згортає співробітництво з державними організаціями та науковими колективами Російської федерації. Окрім того, світові наукові спільноти, окремі науковці різних країн світу об’єднують свої зусилля для допомоги тим, хто вимушений тимчасово залишити своє житло та емігрувати за межі України.

 

Водночас широка міжнародна компанія з підтримки науковців України шляхом надання їм можливостей працевлаштування за фахом в інших країнах пов’язана із певною загрозою нової хвилі наукової еміграції, в тому числі посилення виїзду за кордон талановитої наукової молоді. Тому, віддаючи належне колегіальній солідарності і підтримці наших учених з боку зарубіжних наукових осередків, залишаючись глибоко вдячними світовій науковій спільноті за підтримку, ми розглядаємо розширення діяльності наших науковців закордоном як тимчасове явище, викликане умовами воєнного стану і сподіваємося на відновлення нормального наукового процесу.

 

Ми закликаємо науковців НАН України та її установ в цей винятково складний для країни і її науки час докласти всіх зусиль для продовження виконання наукових досліджень в Україні, зокрема, при необхідності використовувати можливості переміщення до більш безпечних західних регіонів України та виконання робіт у дистанційному режимі або з використанням наукової інфраструктури установ НАН України, розташованих у Львові, Ужгороді та Чернівцях. Ми закликає наших колег, особливо чоловіків всіляко допомагати обороні країни, українських міст, залишаючись і працюючи саме в Україні.

 

Новини


 

 

 Про результати виборів

02 липня 2024 року в Інституті хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України відбулися Збори колективу наукових працівників, присвячені виборам директора Інституту. В Національну академію наук України надійшли документи від одного претендента, а саме від заступника директора з наукової роботи Інституту, чл.-кор. НАН України В.В. Турова. Саме його кандидатура брала участь у виборах.

Станом на 02 липня 2024 року фактична штатна чисельність наукових працівників Інституту становила 123 особи. Загальні Збори наукових працівників виключили на час проведення Зборів 23 працівників зі списків виборців відповідно до їх заяв у зв’язку з перебуванням закордоном. Таким чином, на час проведення виборів фактична штатна чисельність наукових працівників Інституту становила 100 осіб. На Зборах колективу наукових працівників зареєструвалося 87 осіб, що становить 87%. Тобто Збори є правочинними обирати директора Інституту.

Для проведення таємного голосування було виготовлено 123 бюлетені, участь в голосуванні взяло 87 наукових працівників, в урні виявлено 87 бюлетенів, залишилося нерозданими 36 бюлетені, які були погашені.

За кандидатуру В.В. Турова проголосувало 82 особи, проти – 5 осіб, недійсних бюлетенів – 0.

Для обрання керівника (директора) Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України необхідно, щоб згідно п. 3.12.4. Статуту НАН України кандидат на посаду директора набрав не менше 2/3 голосів виборців, тобто 58 голоси, або більше 1/2 голосів, коли за кандидата проголосувало менше 2/3 виборців, тобто більше 44 голоси.

Таким чином, ТУРОВ Володимир Всеволодович вважається обраним на посаду директора Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України

Голова Оргкомітету,
 головуючий на Зборах А.М. Дацюк,

Секретар Оргкомітету, секретар Зборів О.О. Казаков


 


 

clipboard-list-outlineONLINE ТРАНСЛЯЦІЯ виборів директора Інституту хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

 


 

 

clipboard-list-outlineОголошення щодо виборів директора Інституту хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України 2 липня 2024 року

 

Read more...

 

clipboard-list-outlineПрограма кандидата на обрання директором ІХП ім. О.О. Чуйка НАН України чл.-кор. НАН України, д.х.н., проф. В.В.Турова

 

Read more...

 

Шановні наукові співробітники!


За попереднім узгодженням з Відділенням хімії НАН України, враховуючи терміни, визначені законодавством для проведення керівників державних наукових установ, 02 липня 2024 року відбудуться вибори директора Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України.


Згідно з порядком проведення виборів, участь у виборах можуть брати усі наукові працівники, незважаючи на відпустки, декретні відпустки, відпустки за свій рахунок і т.п.

Голосувати можна і під час лікарняного, якщо стан вашого здоров'я дозволяє це.


Онлайн голосування на виборах директора законодавство НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ, тобто участь у голосуванні можна взяти лише особисто, будучи присутнім 02.07.2024 року в Інституті.


Зважаючи на літній період, потенційні ваші відпустки, адміністрація Інституту просить спланувати свій час так, щоб ви 02.07.2024 року могли забезпечити кворум та взяти участь у виборах директора.


Read more...

Conferences

 

Ukrainian conference with international participation 

"CHEMISTRY, PHYSICS AND TECHNOLOGY OF SURFACE"

 

 

29-30 May, 2024, Kyiv

 

clipboard-list-outlineCONFERENCE PROGRAM

clipboard-list-outlinePOSTER SESSION ONLINE

clipboard-list-outlineBOOK of ABSTRACTS

clipboard-list-outlineONLINE BROADCAST (29 May)

clipboard-list-outlineONLINE BROADCAST (30 May)

clipboard-list-outlineZoom invitation link
 

Zoom Instruction Zoom Instruction

clipboard-list-outlineDiscord invitation link

Discord Instruction Discord Instruction

38967Photo

 

  

Read more...

Спільне звернення НАН і МОН

Спільне звернення Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, народних депутатів до міжнародної наукової спільноти

download-pdf-icon

Реєстр наукових фахових видань України

Покажчик друкованих праць